Плити кухонні
ГАЗОВІ ПЛИТИ
Гарна газова плита в поєднанні з кулінарним талантом і досвідом господарів будинку – незамінна помічниця в приготуванні улюблених страв. Якщо плита в порядку, то приготувати смачний наваристий борщ, спекти ароматну яблучну шарлотку, посмажити соковиті курячі відбивні або ж відварити чудові італійські спагетті – не проблема, а справжнє задоволення.
Коли виникає необхідність вибрати нову плиту для кухні, легко розгубитися в розмаїтті асортименту який пропонують сучасні виробники газового обладнання. Тому, щоб не помилитися, підшукуючи надійну кухонну «помічницю», важливо знати, якими плити бувають, щоб підійти до вибору цього корисного пристрою у всеозброєнні.
ВИДИ ПЛИТ
Кухонні плити, які працюють на газі, можуть бути вбудовуваними і стояти окремо. Вбудовані пристрої дозволяють гармонійно поєднувати техніку з кухонними меблями. У таких випадках власники часто купують і розміщують окремо один від одного варочну поверхню і духову шафу. Стаціонарні ж моделі плит выдрызняються тим, що вони самодостатні, тому що не мають прив'язки до дизайну і розташуванню елементів кухонних меблів.
Крім того, газова плита може відрізнятися за типом духовоъ шафи, яка в ній використовується. Вона може бути і газовою або електричною. Яку з них обрати – справа господаря, тому що у кожної є свої переваги і недоліки.
Також, плити можна розділити за габаритами і кількістю конфорок. Існують великі моделі з місткими духовими шафами і кількістю конфорок, що досягає шести, стандартні 4-конфорні і настільні 2-конфорні, які підходять для людей, що живуть в квартирі по одному або по двоє людей і готують не часто.
КОНФОРКИ, ПОВЕРХНІ
Плануючи купити газову плиту, важливо знати, що у сучасних плит треба звертати увагу не тільки на кількість конфорок, а й на їх конструкцію і форму. Так, конфорки плит деяких виробників мають трикутні і овальні обриси, а деякі плити забезпечені спеціальними надпотужними конфорками з особливою конструкцією, яка представляє собою концентричні кола полум'я.
Сучасні виробники газового обладнання надають споживачам можливість обрати вид і матеріал поверхні плити. Серед варіантів варильних панелей можна назвати емальовані поверхні, що дозволяє обрати господарям зручний колір, нержавіючі поверхні, що відрізняються високою корозійної стійкістю і зручністю в догляді. Також, користуються популярністю поверхні з загартованого скла, які виглядають сучасно, стильно, ефектно і полегшують підтримку варочної панелі в чистоті.
КОРИСНІ ФУНКЦІЇ
Конструкція плит, що працюють на газі, в цілому схожа. Тому сучасні споживачі при виборі плит велику увагу приділяють набору корисних функцій, якими виробники оснащують кухонну техніку.
Так, наприклад, дуже зручною є функція автопідпалу, яка дозволяє забути про сірники і запальнички і включати газ за допомогою натискання кнопки та повороту ручки, або ж лише поворотом ручки.
Також сучасним споживачам припаде до смаку функція самоочищення духової шафи, що спрощує процес догляду, а також, таймер і підсвічування духовки. А для тих, хто любить поласувати куркою-гриль, виробники оснащують духові шафи обертовими вертелами.
Ну, і, звичайно, особливо корисною функцією у сучасних плитах, є функція «газ-контроль», яка відключає подачу газу, якщо гасне полум'я. Важливість такої функції для безпеки всіх, хто живе в будинку – беззаперечна.
Якщо ви займаєтеся облаштуванням кухні в своєму будинку або квартирі, не пошкодуйте часу на пошук якісної плити від надійного виробника. Розпитайте у менеджера про функції та особливості вподобаних вам моделей плит, порівняйте ціни на газові плити в залежності від їх оснащення і габаритів, подивіться відгуки споживачів, які користуються даними приладами. І на підставі наявної інформації, власних уподобань та фінансових можливостей, прийміть зважене рішення.