Пальники газові
Автоматика безпеки для котла 20 кВт, секційні пальника.
Автоматика безпеки для котла 20 кВт, секційні пальника.
Автоматика безпеки для печей 12,5 квт, секційні пальника.
Автоматика безпеки для печей 12,5 квт, секційні пальника.
Автоматика безпеки для печей 12,5 квт, трубчасті пальника.
Автоматика безпеки для печей 12,5 квт, трубчасті пальника.
Автоматика безпеки для печей 16 квт, секційні пальника.
Автоматика безпеки для печей 16 квт, секційні пальника.
ГАЗОВІ ПАЛЬНИКИ
Оскільки останнім часом дуже багато домовласників в своїх автономних опалювальних системах встановлюють котли, що працюють на газі, час від часу у них може виникати необхідність купити газові пальники для своїх газових агрегатів. До вибору цих запчастин для газового обладнання необхідно ставитися з усією відповідальністю. Адже вони - ключові складові будь-якого газового котла.
ЧОМУ ВАЖЛИВІ?
Без якісного сучасного пальника розраховувати на продуктивну і безпечну роботу котла не доводиться. Його конструкція і пристрій визначають наскільки економно буде витрачатись паливо. Завдяки високоякісному пальнику ефективність опалювального агрегату може бути вище, а кількість шкідливих речовин, що викидаються в атмосферу при згорянні - нижче. Та й безпека опалювального обладнання багато в чому визначається надійною, автоматизованою працею пальника.
ЯКИМИ БУВАЮТЬ?
За подачі палива для роботи, пальники, які використовуються в сучасних газових котлах, бувають атмосферні і наддувні.
Пальники першого типу працюють на газі, зустрічаються частіше, є вбудованими і мають досить просту конструкцію. Працюють вони за таким принципом: газ змішується з атмосферним повітрям, що поступає до пальника за допомогою тяги, і, потрапляючи в камеру згоряння у вигляді суміші газу і повітря, запалюється. до переваг атмосферних пальників можна віднести доступну ціну, безшумність роботи і високу надійність. А до недоліків - ккд, який не перевищує 90 відсотків.
До наддувних пальників повітря доставляється примусово за допомогою спеціального вентилятора. До негативних особливостей даного типу пальників можна віднести досить високу ціну на них і надмірний шум при роботі ( необхідно для звукоізоляції передбачити додатковий бюджет), а до позитивних - незалежність котлів з вентиляторнимпальниками від тиску газу (актуально в тих випадках, коли тиск в газовому трубопроводі нестабільне або знижений) і високий ККД.
Також, пальники можна розрізняти на ті, в яких передбачений лише один режим потужності. Їх називають одноступінчастими. Ті, завдяки яким котел може працювати в двох потужних режимах. Їх називаються двоступінчастими. А також, ті, в яких потужність плавно регулюється. Останній тип пальника (моделюються) відрізняється тим, що може автоматично змінювати свою потужність з оглядкою на потреби будинку в теплі, що дозволяє істотно економити енергоресурси.
ЯК ВИБРАТИ
Вибір газового пальника - справа серйозна. І тому найкраще довірити підбір цього елемента досвідченим фахівцям з газового обладнання, оскільки тут важливі не тільки технічно і експлуатаційні характеристики пальника, а й її сумісність з обладнанням, для якого її збираються купувати.
Важливим параметром при виборі пальника є номінальний показник потужності, який повинен оптимально поєднуватися з топкової потужністю котла.
Займаючись пошуком газового пальника, приділяйте увагу його ефективності, і безпеки. Сучасні пальники повинні бути оснащені автоматикою, яка здатна припиняти подачу газу в потенційно небезпечних ситуаціях. Так, наприклад, причиною автоматичного відключення пристрою може бути недолік палива або, навпаки, його надлишок.
Якщо предметом вашого пошуку в магазині опалювального обладнання є газовий пальник ціна на неї повинна оптимально поєднуватися з її надійністю і високою якістю. Адже ефективна робота газових опалювальних приладів немислима без якісних газових пальників .